Zawiadomienia i ogłoszenia

eduCamp: 29 września 2010, Kraków

eduCamp: 29 września 2010, Kraków

de Usuario eliminado -
Número de respuestas: 0

eduCamp - dyskusje o edukacji


EduCamp - http://www.educamp.pl/ , bazując na dobrych praktykach polskich i zagranicznych spotkań organizowanych w formie barcampów. Od pierwszego wrocławskiego wydarzenia minęło już prawie 4 lata, spotkań w tej formie było już sporo i całkiem sprawnie integrują one branżę internetową (głównie).

Dla tych co lubią ściągi, Brief Spotkania: www.educamp.pl/EduCamp-brief.pdf

Cel:
Po pierwsze integracja i możliwość spotkania się i porozmawiania na ciekawe tematy. Konkretnie, dyskutować będziemy o rozwiązaniach i pomysłach na szeroko rozumianą edukację, o możliwościach współpracy branży internetowej ze szkoleniową, trochę o technologiach, start-upach, filozofii elearningu i nowych trendach, ? tak naprawdę wszystko zależy od tego, czego będą chcieli uczestnicy.

Forma:
Spotkanie podlega trzem generalnym zasadom: (1)profesjonalne, (2)nieformalne, (3)otwarte. Profesjonalne, bo zapraszamy ekspertów, prezentujemy rozwiązania, promujemy idee i ułatwiamy nawiązywanie kontaktów. Nieformalne, bo przy wejściu obcinamy krawaty, spotykamy się w knajpie i przede wszystkim romawiamy. Otwarte, bo uczestnictwo nic nie kosztuje, może przyjść każdy i może się nieźle bawić.

Prelegenci:
Eksperci z różnych dziedzin związani z edukacją, HR-em, mediami, internetem- po prostu ciekawi ludzie, którzy mówią o ciekawych rzeczach. Zawsze występują na początku w formie 15min. mówia, potem odpowiadają na pytania. Następnie seria pecha kucha, bardzo dynamicznych prezentacji. Na koniec panel dyskusyjny w formie: Dzisiaj pytanie - Dzisiaj odpowiedź.