Zawiadomienia i ogłoszenia

bezpłatny kurs: Tworzenie kursów e-learningowych na platformie Moodle dla niewtajemniczonych

bezpłatny kurs: Tworzenie kursów e-learningowych na platformie Moodle dla niewtajemniczonych

by Deleted user -
Number of replies: 0

Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "Tworzenie kursów e-learningowych na platformie Moodle dla niewtajemniczonych", który rozpocznie się 15 marca 2011r. na stronie Bibliotecznego Centrum Zdalnej Edukacji.

Kurs w pełni realizowanym przez Internet. Wielką zaletą tej formy jest to, że to Państwo będą decydować o czasie i miejscu nauki.

Kurs jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych wykorzystaniem możliwości platformy moodle w swojej pracy. Wyposaży uczestników w podstawową wiedzę i umiejętności umożliwiające samodzielne organizowanie i prowadzenie zajęć na odległość. Przygotuje ich też do tworzenia i opracowywania materiałów dydaktycznych wykorzystywanych w procesie kształcenia na odległość.

Zapisy na kurs prowadzone będą bezpośrednio na stronie Bibliotecznego Centrum Zdalnej Edukacji od 8 do 14 marca 2011r. Liczba miejsc ograniczona.

Aby zapisać się na kurs należy założyć konto na platformie e-learningowej - moodle.wmbp.edu.pl, a następnie zapisać się na kurs (po zalogowaniu się na platformie wybieramy z listy kursów "Tworzenie kursów e-learningowych na platformie Moodle dla niewtajemniczonych".

Więcej informacji: http://wmbp.edu.pl/news/396/151/